o mnie

Witam Cię!!! ❤ Bardzo mi miło, że jesteś moim gościem. Zapraszam do mojej kuchni, do której dobrych kilka lat temu wprowadziły się masowo warzywa, owoce, nasiona i nie chcą się wynieść. Tylko się mnożą, mnożą i mnożą. Kilka razy na dzień zaglądają do blendera, wyciskarki do soków, piekarnika, czy garnka, by zdrowo nas nakarmić. Wiele zawdzięczamy tym roślinkom. Dzięki nim mój mąż pozbył się "nieuleczalnej" choroby skóry, ja  - zaburzeń hormonalnych. Poprawił się stan naszej skóry, włosów, unormowała waga. A przede wszystkim - zmienił się nasz światopogląd, system wartości, stan emocjonalny.

Przedstawię weganizm, który uzdrawia nie tylko fizycznie, ale i duchowo. Nie będę tutaj nikogo namawiać do takiego stylu życia, nie chcę nikogo zmieniać. Pragnę jedynie dać przykład...dobry przykład.

Nasze życie "na weganizmie" zaczęło się z czysto egoistycznych powodów. Zapragnęliśmy uzdrowić i upiększyć nasze ciała. Teraz pobudek do trwania w tym stylu życia jest dużo więcej. Nie zawrócimy już z tej drogi, bo prowadzi ona do lepszego świata, pełnego empatii i miłości dla zwierząt, ludzi i Ziemi! Zrób krok na tej drodze albo od razu biegnij po niej pełną parą. WARTO! ❤

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz